czwartek, 8 sierpnia 2013

EVA MINGE MILANO!

Eva Minge to światowej sławy projektantka mody. Ubiera polskie i zagraniczne gwiazdy, a swoje kolekcje prezentuje na całym świecie podczas największych tygodni mody odnosząc spektakularne sukcesy. Wiem, wiem...na pewno doskonale znacie Jej postać oraz oryginalne projekty, ale czy słyszałyście o najnowszej kolekcji EVA MINGE MILANO? Jeżeli nie - naprawdę warto się z nią zapoznać, ponieważ inspiracją Pani Evy był Mediolan - stolica mody i luksusu, przepełniona kobiecością oraz wielkomiejskim szykiem.


Myślę, że każda z nas marzy o sukience od topowej projektantki, więc czuję ogromne wyróżnienie mogąc zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie EVA MINGE MILANO, w którym nagrodą jest sukienka z najnowszej kolekcji Evy Minge! :-)

ZASADY KONKURSU 

1. Odpowiedz na pytanie: "Czym inspiruje EVA MINGE?"

2. Polub na facebooku profile:

3. W komentarzu z odpowiedzią na pytanie 
nie zapomnij podpisać się adresem mailowym. :-)

Konkurs trwa do:
19.08.2013 do godziny 12.

Konkurs wygrała: Edyta19.90@wp.pl
Gratuluję! :-)

48 komentarzy:

 1. Ewa Minge inspiruje przede wszystkim swoją osobą- i nie mam tu na myśli o tyle wyglądu, co osobowość. Z tego co widać w mediach jest oryginalna i nie poddaje się w dążeniu do celów. Nie pozwala też sobą pomiatać, zna swoją wartość i nie zwraca uwagi na krytykanctwo. Jej kreacje to klasyka, ale nie nuda- coś dla każdej z nas:)

  gsoczewska@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. włosami :)

  zmyslnika@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Eva Minge inspiruje.. Hm. Prostotą, delikatnością i fantazją. Jej stroje są początkiem czegoś nowego, czegoś, co naprawdę przyciąga uwagę . ; )

  misiala16@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, nie podoba mi się sukienka :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie, Pani Ewa inspiruje się pięknem natury kobiety. Jej kolekcje są odważne, ale nie prowokujące czy skandaliczne. Podkreślają piękno kobiety, pokazują jej charakter. Wydaje mi się, że kolekcje Pani Ewy Minge są także odzwierciedleniem jej duszy i wrażliwości na piękno świata i natury. Kreacje które tworzy wyrażają słabość do sztuki nowoczesnej, są wyraziste i niepowtarzalne. ;)


  nothingmore888@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie Ewa Minge inspiruje tym jaką jest osobą, swoją biografią, tym, że pomimo trudnych sytuacji w życiu potrafiła osiągnąć to, co teraz ma. Jest matką i kobietą sukcesu. Poza tym Polska jest krajem, w którym moda raczej nie stoi na pierwszym miejscu. Polska nie jest miejscem, które kojarzymy z modą, a właśnie Ewa Minge jest jej reprezentantką. Reprezentantką, projektantką, która reprezentuje nasz kraj obok takich domów mody jak Dior i Armani. Powinniśmy wspierać polskich projektantów, bo to dzięki nim znaczymy coś w świecie mody. Poza tym kocham sztukę, a Ewa Minge tworzy szczególnego rodzaju dzieła sztuki. I ogromną przyjemnością i zaszczytem byłoby dla mnie noszenie sukienki z kolekcji Ewy Minge.

  Joanna Czyżewska
  asienka141@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. hmm...na pewno że jest jedną z najbardziej rozpoznawanych projektantek w Polsce, jej marka jest znana również na całym świecie:)
  Jej charyzma i charakter w dochodzeniu do założonych sobie celów, może być przykładem dla wielu osób.
  Nie poddaje się i idzie przed siebie nie zatrzymując się, idzie ona nie idzie, trafniej należało by to nazwać że "biegnie" :)

  Jest idealnym przykładem ,że talent zawsze się obroni, a to że ktoś w jakimś momencie źle mówi bądź nie docenia pewnych działań nie jest ważne, bo jak wcześniej napisałam "talent zawsze się obroni, jest górą"":)))

  iwstutzka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewa Minge inspiruje, siłą, odwagą i nieprzeciętną ambicją do walki o swoich najbliższych. Zawsze przede wszystkim widzę kobietę walczącą o swoich najbliższych a potem kobietę sukcesu.
  pozd.
  bulias13@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Swoim stylem bycia, po prostu. Całokształt twórczości. askaa.ch@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Ewa Minge inspiruje elegancją i oryginalnością.Perfekcją i miłością do mody i piękna.Pokazała,że można kochac swoją pracę i spełniać się w niej,odnosząc sukcesy na arenie międzynarodowej.Pełna podziwu kobieta sukcesu.
  kaja350@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Eva Minge inspiruje zmiennością. Jednego dnia jest bardzo kobieca, delikatna, natomiast innego dnia na odwrót: ostra, trockowa. Eva inspiruje codziennością, modą wyraża Siebie, a przy tym ma dobrą zabawę;)


  dysia169@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. To niesprawiedliwe..kolejny konkurs dla osób, które mają facebooka! A jeśli ktoś nie ma to jest dyskryminowany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Ja bojkotuję ten serwis i niestety nie mogę wziąć udziału w konkursie ;-(

   Usuń
  2. Zgadzam się. Jestem wierna czytelniczką....nie posiadam facebooka itez czuję się zdyskryminowana

   Usuń
 13. Harmonijnością elegancji i użyteczności.

  Magdalena


  mag_english@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Eva Minge inspiruje się życiem...

  OdpowiedzUsuń
 15. Eva Minge inspiruje kobiecością, elegancją a również pełnym optymizmem zawartym w ostrym outficie - jak widać nie tylko dla nastolatek ale również idealnym dla Pań po 30stce (młodym można czuć się całe życie)

  paulinahuczko@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Inspiracja: Usta i loki ;)


  jabolowa08@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. inspiruje swoim wyglądem, który przez wielu jest uważany za kontrowersyjny.

  francikoska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Eva Minge jest jak milion dolarów. Wielbię ją za jej kobiecość, bo jest niezwykle piękna i seksowna, za jej styl, który cechuje się luksusowym wzornictwem oraz klasę :) Poza tym, że jest światową projektantką jest również mamą. Mamą, która daje swoim dzieciom wiele miłości, mamą która nigdy się nie poddaje i zawsze idzie do przodu :) i którą ja podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Eva Minge inspiruje klasą i elegancją, a tażke prostotą, która jest zawarta w jej projektach. Outfity, które wychodzą spod jej ręki są dla każdego. Poradziła sobie z wszystkimi trudnymi sytuacjami w jej życiu i pokazała, że jednak można spełniać się w Polsce. Jej projekty są kobiece, eleganckie a zarazem użyteczne, poprawiają samopoczucie polskiej kobiety dlatego byłabym bardzo szczęśliwa mając chodź jedną sukienkę tej projektantki.

  anetka13362@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. Ewa Minge to kobieta wyjątkowa. Jej osoba jednocześnie inspiruje mnie i zadziwia. Jest zaprzeczeniem archetypowego modelu kobiety - jest osobowością silną, nieugiętą, nieco kontrowersyjną. Szanuję ją za poglądy i kontrowersje, jakie wywołuje swoimi medialnymi wypowiedziami - nie stara się nikogo grać, nie kreuje sobą żadnej roli, jest sobą - świetną, odważną kobietą, która potrafi chwycić świat w swoje ręce i nieźle nim zakręcić ;) Panią Minge cenię także za wysmakowany styl i doskonały gust modowy - zarówno ubrania, które nosi, jak i te, które tworzy są pełne klasy i klasycznej elegancji, ale przy tym nie tracą świeżości i polotu. Jej dzieła podobają się kobietom, niezależnie od wieku, pozycji społecznej czy pochodzenia. W jej kreacjach błyszczą zarówno Polki, jak i sławy takie jak Cheryl Cole. Podziwiam panią Ewę i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony jej prac.

  irmina.jach@yahoo.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. hip-ola@wp.pl

  Według mnie Pani Ewa Minge to piękna i oryginalna kobieta. Nierzadko kontrowersyjna, no ale spójrzmy prawdzie w oczy co w naszym super rozwiniętym kraju zwanym POLSKĄ nie jest kontrowersyjne? Pani Ewa swoimi ubraniami daje nam kobietom możliwość pokreślenia swojej kobiecości, jednocześnie dając nam możliwość wyboru wyrażenia siebie! Jej kolekcje ociekają najnowszymi trendami, ale są dla kobiet które cenią sobie klasykę w nowoczesnym wydaniu. Myślę że Pani Ewa Minge czerpie inspirację z otoczenia,być może uważnie przygląda się ludziom otaczającym ją , "modzie ulicy" i wyciąga to czego potrzeba nowoczesnym kobietom! Ubrania Pani Ewy są zarazem klasyczne ale ta nutka nowoczesności nadaje im "tego czegoś"czego my kobiety szukamy i bardzo pragniemy mieć! :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie znam osobiście pani Ewy Minge więc jedynie lub aż, może mnie inspirować tym co tworzy bo to widzę czyli jej pomysłowością w dziedzinie mody.

  aska_xx@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. Ewa Minge to jedna z niewielu naszych rodaczek pozbawionych kompleksu Polski jako peryferium Europy. Jej osobowość, styl i projekty, mogą się jednym podobać bardziej, innym mniej, jednak jej pasja i sukces, który odniosła, inspirują do tego by pracować nad sobą i być najlepszym w swojej dziedzinie.

  paulina.romanowicz(at)wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 24. Pani Minge inspiruje mnie swoją konsekwencją i odwagą, podązaniem wytyczoną przez siebie ścieżką, niezależnie od tego co na jej temat mają do powiedzenia inni. To pewna siebie i swoich zdolności kobieta, ktora osiąga wszystko czego pragnie i na każdym kroku udowadnia niedowiarkom swoją wartość i siłę.

  pat_q@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Pani Eva Minge inspiruję kobiecością każdą kobietę.

  anitaduleba@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 26. Eva Minge inspiruje kreatywności w jedności z prostotą, zadziwieniem ze zmysłami, a także cudną fakturą i dopasowaniem.
  sabela87@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Eva Minge inspiruje kreatywności w jedności z prostotą,a także cudną fakturą i dopasowaniem.

  manio.dora@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. E-legancja
  V-IP :)
  A-bstrakcja

  M-iłość do mody
  I-nteligencja
  N-owatorstwo
  G-eniusz tworzenia
  E-nergia

  natlas@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. Eva Minge inspiruje kolorami luksusu, wzorami i materiałami. Klasą, szykiem, innowacją. Pokazuje miłość do mody i podkreślania kobiecości. Ewa Minge inspiruje mnie - Kingę. :)

  keeku12@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. „Styl dla jednych: skomplikowany sposób powiedzenia rzeczy prostych; dla innych - prosty sposób powiedzenia rzeczy skomplikowanych.” Nie przez przypadek, zaczynając dywagacje o sposobie wyrażania się Evy Minge, zaczynam od słów Jeana Cocteau…

  Ten francuski dramaturg, prywatnie miłośnik paryskich trendów, w optymalny sposób, zdaje się wyraził istotę modowej wszechrzeczy w każdym tego słowa znaczeniu.

  Eva Minge jawi mi się tyglem osobliwości, w którym doskonale łączy się podniosłość z prostotą, fascynacja z poważnym zamyśleniem, ekspresja szczegółu odbijająca misterną całość.

  W projektach tej znanej Polki kobiecość to wysublimowany manifest, coś na kształt niekontrolowanego strumienia świadomości, znajdującego odbicie w ostatecznym kształcie. Kolekcje sportowe, weekendowe, biznesowe, koktajlowe czy wieczorowe cechują się nieszablonową oryginalnością. Czy to przypadek? Nie sądzę… Kolejne modele, pomimo piętna indywidualizmu, wpisują się w jednolitość myśli, kontynuują dążność do osiągnięcia celu. Jaki on jest? Myślę, że na to pytanie nie umiałaby wyczerpująco odpowiedzieć nawet sama Autorka… :)

  Ubrania projektów Evy Minge porywają artyzmem, zarazem dając gwarancję wygody! To , myślę, jedno z podstawowych kryteriów, którymi kieruje się modowy esteta. Znajdzie tu coś dla siebie, zarówno zwykły śmiertelnik, jak i znany tłumom celebryta. Idąc tą ścieżką myślową, wypada podsumować „ Dla każdego coś miłego”.

  Odwaga godna podziwu… Tylko ślepiec by jej nie dostrzegł. Może nie brawura, bo byłoby to nadużyciem, ale z pewnością wiatr świeżości, który paradoksalnie odczuwamy oczyma. Idę o zakład, że Projektantka zaskoczy jeszcze niejeden raz. „Być inną od innych” – intuicja podpowiada mi, że to właśnie jest dewizą Evy.

  By nie przedłużać mego pseudonaukowego, aczkolwiek spontanicznie tworzonego wywodu, do „worka magnetyzmu”, który mnie osobiście w ubraniach Agi pociąga, dorzucę dzianinowy dreszcz, charyzmę wyrazu, nieobliczalną, przyciągającą wzrok asymetryczność, eksponowanie kobiecości poprzez irracjonalne nawet wycięcia i skarbnicę motywów, gdyż dając z siebie innym, dostarcza właśnie inspiracji…

  Obserwując niedawno prezentację najnowszej kolekcji Evy Minge w Galerii Rzeszów, na usta cisnęły się słowa piosenki: „Do zakochania jeden krok…”

  Puentując – w niecodzienności znaleźć można codzienność, w chwili wieczność, w ekspresji impresję… Tego, Pani Evo, nie da się kupić żadną miarą! :)


  danmiko@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. Eva Minge inspiruje młode kobiety takie jak ja, te które dopiero zaczynają swoje samodzielne życie, które podejmują pierwsze ważne decyzje, uczą się życia i siebie. Nie zawsze mamy drogę usłaną różami. Jako mała dziewczynka chciałam być kobietą idealna- perfekcyjną w swych działaniach i swoim wyglądzie. Zabawne, że teraz często potrzebuję motywacji by rano umalować się przed pójściem do pracy :)
  W życiu ogromnie inspirują mnie silne, pewne siebie kobiety. Takie, które wiedzą czego chcą. Z natury wszystkie jesteśmy delikatne, romantyczne, rozmarzone... pielęgnuje się w nas przekonanie, że jesteśmy coś warte tylko wtedy gdy w pełni oddajemy się mężowi, dzieciom, rodzinie. My same natomiast wpędzamy się w pozycje "męczennicy". Życie mamy tylko jedno i ważne jest nasze szczęście a nie narzucona nam wizja nas samych. Jest wiele kobiet, które nie dają się szufladkować i niesamowicie mnie one inspirują. Jedną z nich jest właśnie Eva Minge. Nie chodzi już tylko o modę, chociaż ten temat jest mi równie bliski. Okazuje się, że można być szczęśliwą nie podporządkowując się narzuconym wzorom "matki polki XXI wieku" Eva realizuje się, podąża za swoja pasją, zarabia duże pieniądze (o czym często ludzie nie chcą mówić bo przecież kobieta...), jest szanowana i kochana przez bliskich. Często myśli się albo sukces albo rodzina. Eva ma synów, którzy wspierają ją na każdym kroku .Eva inspiruje... pokazuje że dom i praca nie przekreślają się. Nie trzeba wybierać.
  Dodatkowo pokazuje Ona że mimo pochodzenia polskiego można osiągnąć sukces. Nie chodzi o naszą opinie zagranicą ale o zawiść która jest w nas samych. Chyba w żadnym kraju sukces rodaka nie spotyka się z taka fala nienawiści... niestety często anonimowej i na portalach takich jak pudelek. Kobietka ta inspiruje siłą i determinacją... nie mówi "co sobie ludzie pomyślą?" Ja niestety nie jestem jeszcze tak odważna. Takie kobiety jak Minge uskrzydlają mnie. Pokazują, że każda z nas może się realizować. Nie trzeba być projektantką ale wystarczy ze będziemy z taką odwagą i determinacją realizować swoje pasje!! Właśnie tej odwagi życzę każdej z Was i sobie również :) Justyna

  justyna.wojdyga1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 33. świetny blog :) zapraszam do mnie http://alex-faashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Ewa Minge jest niezwykle inteligentna, mądra, bardzo uzdolniona i kreatywna. Z przyjemnością śledzę Jej modowe poczynania, doceniam jej życzliwy stosunek do innych ludzi. Jest przykładem kobiety spełnionej, szczęśliwej, a fascynuje mi to tym bardziej, ponieważ wiem, że początki Pani Ewy nie były łatwe. Nie wszyscy wiedzą, że jako nastolatka chciała zostać lekarzem. Gdy próbowała dostać się na wymarzoną medycynę po raz pierwszy zabrakło jej kilku punktów. Przez rok pracowała na zasadzie wolontariatu jako salowa w szpitalu. Wtedy też zrozumiała, że zawód lekarza nie jest jej jednak pisany, ponieważ zauważyła, że ciągnie ją w kierunku bardziej artystycznym. Znając tę historię dużo wcześniej nie poddałam się gdy nie udało mi się dostać również na wymarzoną medycynę za pierwszym razem i za przykładem Pani Ewy chciałam sprawdzić czy to o czym tak marze faktycznie będzie fascynować również w rzeczywistości. Skorzystałam z możliwości pomocy w szpitalu na zasadzie wolontariatu i było to strzałem w dziesiątkę! Zobaczyłam jak fukcjonuje szpital w normalym życiu, a nie tym ‘serialowym’. Poznałam blaski i cienie mojego przyszłego zawodu, a przede wszystkim nabrałam ogromne ilości pokory. Dziś jestem studentką 6 roku medycyny. To już końcówka mojego studiowania, dlatego tym bardziej miło jest wrócić do tych trudnych początków, dzięki którym to co się później osiąga – smakuje lepiej. Tym właśnie najbardziej inspiruje mnie Pani Ewa Minge – pracowitością, pomysłowością, inteligencją oraz wzorowym sposobem bycia jako Kobiety XXI wieku.

  Edyta19.90@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. Mnie Pani Eva inspiruje swoim nieszablonowym macierzyństwem. Jest wspaniałą Matką!!!

  werka1967@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. Eva Minge jako światowej sławy projektantka polskiego pochodzenia inspiruje niebywałą pewnością siebie, która w połączeniu z kreatywnością dała taki a nie inny efekt! Dziewczyny! Inspirujmy się! Bądźmy odważne, silne, samowystarczalne i dążmy do spełniania własnych marzeń!

  paulinagalec@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 39. Pani Eva Minge wydaje mi się bardzo energiczną i kreatywną osobą, ale najbardziej zainspirowała mnie swoim zachowaniem po słynnym wywiadzie, gdy błędnie wymówiła angielskie „dziękuję” jako „fenk”.
  Pani Eva obróciła wpadkę w sukces, projektując kolekcję „fenk, fenk”. Pokazała, że ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru :) a mnie dodała odwagi, by nie bać się wypowiadać w obcym języku, bo każdy może popełniać błędy :)

  dominika_chrostowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 40. Pani Eva Minge wydaje mi się bardzo energiczną i kreatywną osobą, ale najbardziej zainspirowała mnie swoim zachowaniem po słynnym wywiadzie, gdy błędnie wymówiła angielskie „dziękuję” jako „fenk”.
  Pani Eva obróciła wpadkę w sukces, projektując kolekcję „fenk, fenk”. Pokazała, że ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru :) a mnie dodała odwagi, by nie bać się wypowiadać w obcym języku, bo każdy może popełniać błędy :)

  dominika_chrostowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 41. Pani Eva Minge inspiruje swoją fantazją, polotem i finezją - jej wykończenia, dla mnie, są istną poezją. Czuć ten powiew świeżości i niebanalności, ku uciechom i klientek wielkiej radości. Inspiruje także, by wierzyć w swoje ciało, bo życie nam jedno w końcu dało! Wyzwala dużo pewności siebie i wiary w kobietach, co owocuje w licznych jej sukcesach.

  justek.jola@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 42. Kiedy wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń
 43. co z wynikami?

  OdpowiedzUsuń
 44. śliczne bardzo ładne stylizacje Zapraszam do mnie http://zanettt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :-)