poniedziałek, 28 lutego 2011

"Jillian Westfield wyszła za mąż"

 Kilka dni temu dostałam propozycję udziału w konkursie z okazji promocji książki Alison Winn Scotch "Jillian Westfield wyszła za mąż". Polega on na stworzeniu modowej stylizacji, inspirowanej stylem głównej bohaterki. Przedpremierowy egzemplarz książki, który dostałam w sobotę ( dziękuję! :* ) przeczytałam jednym tchem - polecam! Poniższe streszczenie oraz kilka podstawowych informacji z pewnością zachęci Was do lektury.


-->
Trzydziestoletnia Jillian Westfield wiedzie życie wzorowej pani domu. Ma śliczną córeczkę, kochającego i zapracowanego męża i dom w eleganckiej dzielnicy. Jednak w głębi duszy wciąż snuje fantazje: co by było gdyby? Gdyby nie poślubiła Henry’ego? Gdyby nie rzuciła kariery? Gdyby nie zerwała z Jacksonem?
Pewnego ranka Jillian odkrywa, że cofnęła się w czasie o siedem lat. Jest niezamężna, pracuje w nowojorskiej agencji reklamowej i wciąż jest z Jacksonem…
Jak Jillian wykorzysta drugą szansę? Czy zmieni swoje życie?
 Znakomita, wciągająca powieść poruszająca takie problemy, jak życie w związku, macierzyństwo i przyjaźń. Świetny prezent dla każdej kobiety!
 Prawa do książki sprzedano do wielu krajów, między innymi do Francji, Niemiec, Hiszpanii, Słowacji, Australii.

Bestseller „New York Timesa”!

Allison Winn Scotch to amerykańska autorka bestsellerów i felietonistka kobiecych magazynów, między innymi „Glamour”, „InStyle” i „Shape”. Udziela także rad początkującym pisarzom na swoim blogu Ask Allison. Mieszka w Nowym Jorku z mężem, dziećmi i psem Pedro.

Okładka wygląda tak:Konkursowy outfit jest w stylu młodej, podążającej za najgorętszymi trendami dziewczyny pracującej na co dzień w nowojorskiej agencji reklamowej.


 jeans-levi's, sweater-stradivarius, jacket-moodo, bag-h&m, shoes-bershka, scarf-h&m, watch-levi's, belt-h&m.